Apie mus

Šiek tiek istorijos:

Dar būdamas Vilniaus Gedimino Technikos universiteto studentu susidomėjau muitine ir pradėjau sieti savo ateitį su šia institucija. Taip 2003 m. kovo mėnesį, išlaikius sunkius egzaminus, muitinės mokymo centre įgijau pažymėjimą, kuris suteikė teisę vykdyti muitinės tarpininko atstovo veiklą ir pirmąją kvalifikacinę kategoriją.

Tais pačiais metais, praėjus atranką, įsidarbinau vienoje vidutinės klasės muitinės paslaugas teikiančioje įmonėje. Dirbant teko susidurti su įvairiomis problemomis ir valstybės įstatymų kaita. Tačiau toks darbas leido pamatyti visas muitinės „povandenines sroves“. Siekiant išlaikyti aukštą lygį ir kokybę, teko nuolat tobulėti ir domėtis naujovėmis. Tai patvirtina daugybė sertifikatų ir pažymėjimų.

2004 metais, Lietuvai įstojus į Europos Sąjungą, mūsų klientai susidūrė su Intrastat ataskaitų ruošimu ir pateikimu Vilniaus teritorinei muitinei. Atsiradus naujai paklausai, teko ruošti ir pasiūlą.

Taip 2005 metais pradėjau vykdyti individualią veiklą Vladimiro Morozovo komercinėje įmonėje. Veikla buvo orientuota tik į Intrastat ataskaitų pildymą ir pateikimą Vilniaus teritorinei muitinei. Taip buvo padarytas pirmas savarankiškas žingsnis Intrastat ataskaitų ruošimo sferoje.

2007 metais mano veikla tapo iki UAB “Logistikos grandis”. Dideli pasiekimai Intrastat ataskaitų pildyme leido užsiimti papildoma veika – ekspedijavimu.

2009 metais įmonės UAB “Logistikos grandis” veiklos buvo atskirtos. Tai buvo padaryta siekiant konkuruoti su esamomis įmonėmis, taip pat teikiančiomis Intrastat ataskaitų pildymo paslaugas. Veiklų atskyrimas leido sukoncentruoti tik į Intrastat, pagerinti įmonių aptarnavimo kokybę ir konkuruoti su esamais tarpininkais.

Mes džiaugiamės, kad visu bendradarbiavimo laikotarpiu mes išlaikėme savo klientus ir įgijome neįkainojamos patirties.

Domina paslaugos?

Mielai atsakysim į visus klausimus ir padėsim išspręsti problemas